Vineerplaat — puitlaastplaat, mis on kaetud õhukeste puidulehtedega, tegemist on ühe enim kasutatud materjaliga kappide tootmises. Vineeri toormaterjalina kasutatakse kõige tihemini heitlehiseid puuliike (pähklipuu, tamm, vaher, kirsipuu, mänd, kask, pöök jne). Igal puul on sellele iseloomulikud omadused ja värv, mis võimaldab pakkuda rohkelt erinevaid lahendusi.

Puitmööbel näeb alati elegantne ja esteetiliselt kaunis välja, hoolimata valitud värvist. Heledavärviline vineerplaat lisab ruumi valgust, kuid looduslik vineer on sobilikum nende jaoks, kes soovivad jääda truuks traditsioonilisele stiilile. Originaalsete lahenduste eelistajad saavad oma interjööris kombineerida mitut eri tüüpi vineerpindasid.

Tänapäevased tehnoloogiad muudavad võimalikuks väga ilusate ja keerukate pindade loomise, millega imiteerida erinevaid puiduliike. Lai valik värvitoone ja pinnatekstuure võimaldab igaühel valida välja enda eelistatud variant.

Esitletud toodete värvitoonid võivad tegelikest mõnevõrra erineda, kuna värvid on monitori ekraanil reprodutseeritud. Kaupade kättesaadavust on võimalik küsida meie konsultantide käest.