Klaas – ajatu ja pika ajalooga materjal, mida kasutatakse usinalt nii disainerite kui arhitektide poolt. Lakitud klaas on rasva- ja veekindel ning kerge hooldada. Klaasi on võimalik kaunistada fotoprintidega või mattgraafikaga. Värvitud klaas on paindlik lahendus, kuna see sobitub ideaalselt muude mööbli ja interjööri juures kasutatud materjalidega, lisab igasse ruumi sära ja erilist õhustikku.

Värvitud klaasist liuguksed annavad riidekappidele originaalsust ja isikupära. Ühtaegu on need elegantsed ja stiilsed – selline kapp sobib ruumi ideaalselt tänu oma selgetele joontele ja minimalistlikule disainile. Saate valida matt- või valge klaasi vahel selleks, et luua klassikaline, minimalistlik kapp. Erksama värvi valimisel võite aga riidekapi muuta silmatorkavaks osaks mööblist.

Me pakume Belgia tootja värvitud klaasi Lacobel ja Ameerika tootja MACal 9800 Pro sarja kuuluvat MACtac tooniga klaasi, millele kehtib 8- kuni 10-aastane garantii. Lacobel võib olla nii särav kui matjas (Matelac).

Alusklaas võib olla standardne (selline klaas, mida iga päev akendel näeme) ja ka eriti kerge ja madala rauasisaldusega. Eriti kerge klaas on paremini sobilik toonimiseks, kuid see on samas ka kaks korda kallim tavalisest klaasist. Teie ohutuse huvides on kõik klaasid varustatud kaitsekilega, mis hoiab klaasifragmendid klaasiraamis, nii välditakse klaasi purunemist.

Saadaolevad värvid

Kõik pildid on illustratiivse iseloomuga ja võivad erineda tegelikust tootest. Kaupade kättesaadavust on võimalik kontrollida meie konsultantide käest.