Värvitud MDF-plaadist valmistatud mööblit eristab selle eriline tugevus ja vastupidavus ning selline mööbel ei jää mingil moel, mitte ilu ega praktilisuse poolest, alla puitmööblile. Värvitud puitlaastplaat on valmistatud looduslikest materjalidest, kasutamata tootmises kahjulikke keemilisi ühendeid, see materjal on ohutu ja keskkonnasõbralik.

Puitlaastplaadi omadused muudavad võimalikuks erinevad pinnaviimistlused, nii klassikalised kui tänapäevased. Töödeldud puitlaastplaadist pinnad kaetakse kõrgkvaliteetse puitlaastplaadi kilega, mis on suuteline imiteerima erinevaid väärispuidu, vineeri ja muude materjalide matt- ja säravaid pindasid.

Värvitud puitlaastplaadist pinnad ei lagune ega lähe hallitama, need ei reageeri temperatuurimuutustele ja ei karda kõrget niiskustaset. Tänu pinna veekindlusele ei tähenda liigne märgumine pinna pesemisel ka seda, et värvitud puitlaastplaadi pind sellises olukorras laguneks. Seda materjali on väga lihtne kasutada, seda on võimalik pesta suurema mureta ja see peab pikka aega vastu.

Värvitud puitlaastplaadist valmistatud riidekappide erinevaid valmistusvõimalusi näitab erinevate värvide ja värvitoonide paleti ulatus. Teiste materjalide kasutamisel ei ole võimalik selline värvirohkus, millega oleks võimalik kõigi soovid täita ja teha enda jaoks õige valik. Võtke meiega ühendust ja leiame parima lahenduse just teie jaoks!

Kaupade kättesaadavust on küsige meie konsultantide käest.