Kapi ostmise puhul on oluline tegur mitte ainult selle praktilisus ja vastupidavus, vaid ka välimus. Hõlmikustega kapp on kõige sobivam variant neile, kes järgivad minimalistlikku stiili. Selline ukse avamise mehhanism näeb väga muljetavaldav välja.

Hõlmikustega kapp sobib loomupäraselt teie tuppa ning automaatne uste avamine lisavalgustusega tagab lihtsa juurdepääsu kapi sisule.

Eelised

  • Vaikus. Tänu spetsiaalsete mehhanismide kasutamisele avanevad ja sulguvad kapiuksed peaaegu helitult.
  • Multifunktsionaalsus. Lisaks oma põhifunktsioonile (kapi sisu katmine) on hõlmikuksi võimalik kasutada ka sirmina riiete vahetamise ajal või toa täiendava dekoratiivelemendina.
  • Kergus. Reeglina on hõlmikuksed valmistatud väikeses suuruses, see muudab selle uksesüsteemi palju kergemaks kui liug- ja kiikustest alternatiivid.
  • Ligipääsetavus. Hõlmikuste avamisel on võimalik saada ülevaade tervest kapi sisust, see on hõlmikuste eeliseks liuguste ees.
  • Kompaktsus. Vaatamata sellele, et hõlmikuksed avatakse ette, siis võtavad need enda alla vähem ruumi kui kiikuksed, see võimaldab asetada kapid lähedale muule mööblile või ka tubade nurkadesse.
  • Ohutus põrandakatte suhtes. Paigaldamise ja kasutamise ajal ei puuduta konstruktsioon põrandat, see tähendab ka seda, et puudub oht laminaat-, linoleum- või muusuguse põrandakatte kahjustamiseks.
  • Maksimaalne mugavus. Innovatiivne Push to Open tehnoloogia võimaldab kapiuksed avada ühe käeliigutusega – see tähendab kiiret ja mugavat ligipääsu kapi sisule.

Me valmistame teie jaoks originaalse ja stiilse hõlmikustega riidekapi, mille loomisel arvestame teie soovidega. Meie tootekataloog sisaldab laia valikut materjale.

On küsimusi? Võta meiega ühendust ja leiame koos just sulle parima lahenduse!