Kappide tüübid

Lükandustega riidekapid
Hõlmikuksed
Käänduksed

Meie eelised

Mööbli valmistamisel kasutame laia valikut ainulaadseid materjale: rohkem kui 80 erinevat värvilise klaasi mustrit ja värvilist peeglit graafilise pildi pealekandmise võimalusega, üle 50 unikaalse mustriga lamineeritud puitlaastplaate (ühevärvilised, puit, matid, läikivad, sametine (puudutusel soft-touch), läikiv ja matt HPL-plastik Anti Finger tehnoloogiaga, samuti värvitud mis tahes saadaval oleva värviga MDF.

  • Komponentide omatootmine: vaikselt ja ohutult toimivad patenteeritud liikurmehhanismid kuni 10-aastase garantiiga.

  • Sisseehitatud, korpus-, nurga-, katusekapid  on suure uksevalikuga: kiik-, lükand-, kokkuklapitavad ja rippuvad uksed alumise rajata. Tänu profiilide, materjalide ja tarvikute erinevate süsteemide valikule, võib hinda muuta ja  valida optimaalne lõplik variant.

  • Suur valik funktsionaalseid tarvikud: korvid, ehete hoiukarbid, hoiustamissüsteemid, organaiserid, kingarestid ja -riiulid, pantograafid, püksihoidja, lipsuhoidja, riidepuud.Me kasutame ka tuntud brändide tarvikuid: Blum, Hettich, Häfele, mis eristuvad vastupidavuse ja kõrge kvaliteediga.

Me pakume PVC korpusega servade ääristust, mille paksus on 0.8-2mm. Selle põhjuseks on see, et PVC-serv on tugevam ja vastupidavam kui habras melamiinserv, mis kipub aja jooksul murduma. PVC-serva kasutamine võimaldab mitte ainult pikendada teie mööbli eluiga, vaid annab sellele ka soliidse välimuse.

Kapi hinna arvutamiseks pöörduge meie esindusse, kus konsultant teeb mitu hinnapakkumist vastavalt teie valikule.