Riiulid

Riidepuud pükstele

Lipsu ja vöö riidepuu (kroom)

Multifunktsionaalne lipsukarp

Reguleeritav peegel

Riidepuud pükstele kroomitud

Alumiinium toru

Sissetõmmatav sahtel

Sissetõmmatavad sahtlid

Riidepuu liftsüsteem (kroom)

Pesukorv

Riidepuu liftsüsteem (kroom)

Jalatsiriiul

Kroomitud Jalatsiriiul

Sissetõmmatavad sahtlid

Kingariiul (kroom)

Väljatõmmatav riidepuu (kroomitud)

Alumiinium toru

Multifunktsionaalne ehtekarp

Korv

Korv traadist

Lipsu ja vöö riidepuu (kroom)

Väljatõmmatav korv

Kõik pildid on illustratiivse iseloomuga. Meie kataloogis on esitletud lai valik kaupasid. Kaupade kättesaadavust on võimalik kontrollida meie konsultantide käest.

Riiulid

Riiulid – oluline element iga kapi juures. Need võivad sõltuvalt oma kasutuseesmärgist olla nii pikad, lühikesed, sügavad kui õhukesed. Need on valmistatud sõltuvalt disainist 16 kuni 28 mm paksusega lamineeritud puitlaastplaadist.

Meeles tuleb pidada seda, et riiulid ei peaks olema pikemad kui 1000 mm. Pikemad garderoobiriiulid võivad riietega koormatult hakata vajuma ja näha nii koledad välja.

Samuti ei tohiks olla liiga suur ka kapi riiulite kõrgus, sest muidu võivad tekkida kõrged riidevirnad ja nii võib olla keeruline madalamale asetatud riided kätte saada. Ideaalselt on soovitatav see, et teineteise kõrvale on võimalik paigutada 2 komplekti riideid. Selliselt kasutatakse ära terve riiulipind ja sellele ei kogune ka tolmu.

Torud

Torud – kõige populaarsemad kapitarvikud. Torud kinnitatakse kapi külgedele, selle siseseintele või toa enda seintele ning need leiavad kasutamist riiete vertikaalseks hoiustamiseks riidepuudel. Kapi mahutavust on võimalik täiendavalt suurendada sellega, kui kasutada erinevatel kõrgustel kaht toru. Toru maksimaalseks pikkuseks on 1200 mm, sest liiga suure pikkuse korral võib toru riiete raske kaalu puhul painduda.

Optimaalne kõrgus, millele riidepuude kasutamiseks torud paigaldada, sõltub sellest, millist tüüpi riideid soovite hoiustada:

  • 1000 mm – särgid, püksid, sviitrid, pintsakud, lühikesed joped;
  • 1200 mm – seelikud, lühikesed kleidid, joped;
  • 1700 mm – pikad kleidid, vihmamantlid, mantlid, väliriided.

Põiktoru

Põiktoru – optimaalne lahendus kappide puhul, mis on vähem kui 50 cm sügavad ja mille puhul ei ole võimalik standardset toru kasutada. Seda on kerge välja libistada ning nii on kapi kasutamine oluliselt lihtsam.

Tänapäeval kasutatakse sellist toru aina enam avatud garderoobides, kus see mitte ainult ei aita organiseerida riidehoidu, kuid tänu selle põikipaigutusele, pakub ka esteetiliselt meeldivat lahendust.

Väljatõmmatav sahtel

Sahtlite laius, sügavus ja kõrgus võivad varieeruda sõltuvalt soovitud suurusest, mööbli käepidemeid ja juhikuid on võimalik reguleerida sõltuvalt sahtli enda kasutuseesmärgist. Sahtlite täieliku laiendamise võimalus suurendab nende funktsionaalsust, Push to Open süsteem pakub tänu automaatsele sulgemis-avamislahendusele ka kiiret ning lihtsat ligipääsu sahtli sisule. Huvitava efekti loob sahtlite sisene valgustus, mida tuleks kasutada pimedate kappide ja garderoobide puhul. Sellisel juhul lülitub valgus sahtli avamisel automaatselt sisse, nii on võimalik kiiresti ja lihtsalt riietele ligi saada ja ei ole tarvis kasutada laevalgust.

Väljatõmmatavad korvid

Väljatõmmatavad korvid – tarvikud garderoobide jaoks, peamiselt kasutusel rätikute ja voodilinade hoidmiseks. Põiktoru kasutamisel on vajaliku leidmine lihtne korvi avamatagi. Väljatõmmatavate korvide kasutamisega kaasneb hea õhuringlus, mis võimaldab hoida voodilinad ja rätikud pikka aega värsked. Meie mudelid on varustatud täieliku laiendusmehhanismiga, mis toetab ligipääsu saamist kogu korvi sisule ja võimalust korv vaikselt ning sujuvalt sulgeda.

Multifunktsionaalsed sahtlid

Standardsete garderoobisahtlite kõrval pakume ka multifunktsionaalseid sahtleid, mille kasutamine võimaldab veelgi paremini erinevate esemete hoidmist organiseerida. Kõige tihemini kasutatakse neid sahtleid ehete, lipsude, aluspesu, vööde ja muude väikeste esemete jaoks.

Riidepuu liftsüsteem

Riidepuu liftsüsteem – toru, millele on kinnitatud haarats, mis võimaldab tõmmata välja kapi ülemisse ossa kinnitatud riidepuu. Riidepuu liftsüsteemi kasutamine kapis on eriti soovitatav lühikest kasvu või puudega inimestele.

See on väga praktiline seade, mis lihtsustab kapi või garderoobi kasutamist.

Riidepuud pükstele

Pükste riputamisel riidepuule soovitame kasutada spetsiaalseid kokkukäivaid riidepuid, mis tänu mugavale võimalusele pükste riidepuule riputamiseks, aitavad vältida nende kortsumist. Selliste riidepuude täiendavaks eeliseks on spetsiaalse libisemisvastase materjaliga kaetud pulgad, mis aitavad vältida pükste libisemist. Väljatõmmatavad riidepuud ei ole mitte ainult mugavad riiete komplekteerimisel kasutamiseks, vaid ka kiireks võimaluseks soovitud püksipaarini jõuda. Riidepuul on võimalik hoida 8 kuni 9 paari pükse. Riidepuu mahutavuse suurendamiseks on võimalik soetada täiendavaid tarvikuid.

Riidepuud rihmadele ja lipsudele

Rihmad, lipsud ja ka sallid peaksid olema riputatud spetsiaalsetele riidepuudele. Me pakume riidekappide ja külgseinte vahele paigaldatud garderoobide jaoks eritarvikuid. Selle tulemusel kulub ühe eseme kohta vähem ruumi, kuid säilitatakse selle funktsionaalsus. Riidepuid on võimalik vabalt välja tõmmata – see võimalus on eriti mugav kasutamiseks väga kitsastes kappides. Riidepuud on võimalik kohandada muude garderoobiosade järgi. Kroomkattega riidepuud võivad hoida ligi 11 lipsu ja 6 rihma.

Kingade hoiustamine

Kingariiulite mehhanism võimaldab need täielikult lahti avada, et iga kingapaar mugavalt kätte saada. Ühele riiulile on võimalik mahutada 4 paari kingi. Praktiline lahendus selleks, et luua eraldi koht kingade jaoks on eraldi moodul, kuhu on võimalik kingariiulid teineteise kohale paigaldada. See lahendus toimib veatult ning aitab kingad muudest esemetest lahus hoida.

Jalatsiriiul

Jalatsiriiul – spetsiaalne sissetõmmatav jalatsiriiul, mis mahutab kuni 6 paari jalatseid. Sellele riiulile asetatud jalanõud ei deformeeru aja jooksul ning puudub vajadus täiendavate täitenõude kasutamiseks.

Jalatsiriiul – ideaalne tarvik garderoobide ja riidekappide jaoks, kus hoiustatakse erinevatel aastaaegadel kasutatavaid jalanõusid, sobib ka koridori või esikusse.

Linased pesukorvid

Me pakume sügavate kottidega pesukorve, mida on võimalik kasutada nii mustade kui triikimist ootavate riiete hoiustamiseks.

Sellise garderoobitarviku täiendavaks eeliseks on võimalus kotti kergesti pesumasinas pesta.

Linased pesukorvid on võimalik asetada nii suletud majapidamisruumidesse (kuivatus- või pesuruum), kui ka tubadesse paigutatud riidekappidesse.

Triikraua ja tolmuimeja hoidjad

Kappides hoitakse mitte ainult riideid, kuid ka esemeid nagu triikrauad ja tolmuimejad.

Tolmuimeja toru või triikraua hoidja on optimaalseks lahenduseks riidekapis, see võimaldab kinnitada triikraua või tolmuimeja toru kapi külgmisele seinale.

Selliselt ei kuku tolmuimeja toru pidevalt kapist välja ja triikraud ei võta teistelt asjadelt ruumi ära.