Sliding wardrobes – VENTEX

Lükadustega kapi oluline eelis on see, et see võimaldab tõhusalt kasutada majas olevat vaba ruumi – niši või maast laeni vaheseina.

Kindla suuruse jaoks valmistatud lükandustega kapp muudab mis tahes „surnud tsooni” toimivaks. Lisaks, lükandustegakapp on õige lahendus kitsates ruumides, kus tavalise kapi uste jaoks pole piisavalt ruumi.

Lükandustega kapp ei vaja uste avamiseks lisaruumi, see võib võtta mis tahes niši ruumis. Selliste fassaadidega hoiustamissüsteem on päästeks kitsale koridorile, rõdule või lodžale. Lükandustega kapp on varustatud erinevatest materjalidest lükandustega.

Mehhanismid tagavad ukse sujuva ja vaikse liikumise. Teie uus lükandustega kapp kaunistab mitte ainult koridori, vaid sobib suurepäraselt ka magamistoa, lastetoa, pööningu, raamatukogu ja isegi köögi interjööri. Isegi väike minimalistlikus stiilis valminud lükandustega kapp, on välimuselt lakooniline ja elegantne, korrastades samal ajal ümbritsevat ruumi.

Riidekappide tüübid

Eraldiseisav riidekapp

Korpusest kupee-kapi eelis seisneb selles, et seda ei pea ruumiga parajaks tegema, vaid saab ümber paigutada ühest kohast teise või teisse tuppa. Enamasti see ei vaja kinnitamist maja seina või põranda külge.Korpusest kapil on põrand, katus, tagasein, vasak ja parem tugipost. Kahjuks pole majades ideaalselt tasaseid seinu, seetõttu on korpusest kupee-kapi ja ruumi lae vahel ning kapi ja toa seinte vahel alati väikesed vahed. Sellele vaatamata vastab eritellimusel vamistatud korpuseline kupee-kapp maksimaalselt sellele eraldatud ala mõõtmetele.

Sisseehitatud riidekapp

Sisseehitatud kapi karkassiks on ruumi seinad, põrand ja lagi. Sageli puuduvad sellisel kapil põrand, katus, külg- ja tagapaneelid. Mõnel juhul kapp kavandatakse katuse ja ühe või kahe küljepaneeliga. Sisseehitatud kapi osad kinnitatakse otse seina, põranda või lae külge, nii et sisseehitatud kapp täielikult täidab selle jaoks eraldatud ruumi.Selle konstruktsiooni eeliseks on kapi püsivus, vastupidavus ja kulude kokkuhoid.

Tänu oma ehitusele ja lükanduste suurele reguleerimismehhanismile, võimaldab sisseehitatud kapp ära varjata põranda, seinte ja lagede ebatasasusi.Tähtis on asjaolu, et sisseehitatud kapp on ehitatud toa sisse igaveseks, s.t. kapi teise kohta teisaldamine pole alati võimalik ning kinnitusdetailide augud jäävad põrandasse, lakke ja seintesse.Sisseehitatud kupee-kapp mitte ainult sulgeb teile vajaliku niši ja säästab ruumi, vaid kaunistab ka mis tahes ruumi interjööri, andes sellele kodu hubase atmosfääri.

Nurgakapp

Kaasaegsed kapid peavad võimalikult palju vastama kõikidele nõuetele, sealhulgas välimus, kvaliteet, vastupidavus ja kasutamismugavus. Nurgakapi eeliseks on see, et see on paigaldatud toanurka ega kuhja seda üle. Nurgakapp võib olla trapetsikujuline ja 90° nurga all.

Kapp pööningul

Pööning on maja kõige erilisem koht. Koos pööningu võlu ja hubasusega võib ebastandardne planeering põhjustada teatud raskusi mööbli valimisel. Pööningukapi projekteerimisele tuleb läheneda hoolikalt, võttes arvesse lae ja seinte kaldpindade nurki ja ebakorrapärasusi, väljaulatuvate talade ja kogu ruumi olemasolu.Selline kapp sobib ideaalselt pööninguruumi korrastamiseks ja suure hulga asjade hoiustamiseks.

Me arvestame kõikide teie soovidega viimse detailini, säilitades samal ajal interjööri ainulaadsuse.

Meie kataloogis on lai valik funktsionaalseid väljatõmmatavaid tarvikuid.

On küsimusi? Võta meiega ühendust ja leiame koos just sulle parima lahenduse!