Matt glass – VENTEX

Mida unikaalsem on toode, seda väärtuslikum see on. Peegel ja klaas sobivad suurepäraselt ainulaadse ja kordumatu kodusisustuse esemete loomiseks. Graafilised pildid, mis on peeglile või klaasile pealekantud keemilise matistamise teel, sobivad hõlpsasti teie toa nii moodsa kui ka klassikalise disainiga.

Seejuures, kui pildi taust on matistatud, võib pilt olla matt või läikiv.Klaaspinna keemilise matistamise meetod on parim meetod võrreldes teiste matistamise viisidega.

Selle meetodiga saavutatakse meeldiv siidjasmatt viimistlus, mida on meeldiv vaadata ja lihtne hooldada. Sellise pinna kvaliteeti ei saa muul viisil taastekitada. Pinnale kantud pilt ei kulu maha, ei kaota piirjooni ega tuhmu.

Klaaspinna keemilise matistamise meetod on parim meetod võrreldes teiste matistamise viisidega. Selle meetodiga saavutatakse meeldiv siidjasmatt viimistlus, mida on meeldiv vaadata ja lihtne hooldada. Sellise pinna kvaliteeti ei saa muul viisil taastekitada. Pinnale kantud pilt ei kulu maha, ei kaota piirjooni ega tuhmu.

Keemiliselt matistatud pinna kvaliteet soodsalt erineb matistatud pinnast, mis on saavutatud klaasi liivapritsiga ümbertöötlemise viisil. Sel juhul moodustub klaasi matisus pinna agressiivse hävitamise teel kõrge rõhu all, millega seoses tekivad pinnale teravad katkised tipud. Selline pind näeb välja kare, terav ja on tundlik puudutuste suhtes. Seetõttu on meie valik keemiline klaasi matistamine!

Meie kataloogis on üle 2000 graafilist pilti klaasi või peegli peale trükkimiseks, mida pakume kingitusena tellimusele. Kui te ei leia sobivat vektorpilti, siis valime teile boonushinnaga sobiva pildi populaarses fotopangas shutterstock.

Näiteid sisetöödest leiate galeriist. Meie disainerid teevad joonise vastavalt teie visandile. Kasutage julgelt oma ideid ja me viime need hea meelega ellu!

Kataloog

Inimesed

Arhitektuur
Tehnika
Muusika
Liblikad
Loomad

Ornament

Lilled
Taimed
Süda
Raam

Nurga ornament