Furniture plate – VENTEX

Lamineeritud plaat on üks levinumaid mööblitootmises kasutatud toormaterjale. Tänu uutele tootmistehnoloogiatele on turul saadaolev sisekujundustoodete valik ebaharilikult rikkalik ning üha enam eriilmelisem. Me teeme koostööd parimate mööblitootjatega nagu Egger ja Kronospan.

Selle materjali kasutamine võimaldab meil valmistada vastupidavaid, elegantseid ja kvaliteetseid tooteid. Tootmises kasutame me lamineeritud plaati paksusega 10, 16, 18 või 28 mm. Plaadi servasid kaitseb PVC-kant, mis on vajalik mitte ainult esteetilistel eesmärkidel, kuid eelkõige selleks, et kaitsta materjali kahjustamise eest ja pikendada selle kasutusiga.


Me jälgime regulaarselt trende ja uudiseid, mis turul esinevad selleks, et hoida oma tootevalik alati relevantsena ja võimalikult laiana. Meie kollektsioon sisaldab hulka ühetoonilisi ja puiduse tekstuuriga värve. Tänapäevane puiduviimistlus peegeldab puidu loomulikku ilu ja tekstuuri nii täpselt, et vahel võib isegi olla keeruline kunstmaterjali äratundmine.

Me pakume klassikalisi viimistlusvariante ja ka uusimaid trende peegeldavaid valikuid. Esimeses rühmas on traditsioonilised viimistlusvariandid, mis rõõmustavad teid oma ilu ja loomulikkusega pikki aastaid ja hoolimata praegustest ja tulevastest moetrendidest. Teises rühmas on julgemad ja tänapäevasemad lahendused, mis annavad teie mööblile originaalse ilme ja ebahariliku disaini.

Meie kollektsiooni kuuluv tootevalik on suurepäraseks võimaluseks unikaalse mööbli ja hea atmosfääriga interjööri loomiseks mistahes stiilis. Seetõttu loodame, et igaüks leiab meie kollektsioonist endale sobiliku lahenduse.

Võtke meiega ühendust ja viime ellu ka kõige julgemad ideed ja soovid!

Rakendusega EGGER Decorative Collection on teil võimalik oma tulevase projekti jaoks kiiresti leida sisekujunduslahendusi. Kaupade kättesaadavust on võimalik kontrollida meie konsultantide käest.

Смотри другие доступные материалы