Lükanduksed sliding doors – VENTEX

Lükanduste või ruumide vaheseina tellimisel Ventex Gruppilt, te võite olla kindlad nende kõrges kvaliteedis.Kasutades tootmisel spetsiaalset tehnoloogiat, me valmistame erinevat tüüpi täidisega uksi: peeglid, värvilised klaasid, melamiinplaat ja kõikvõimalikud kombinatsioonid. Tootmises kasutatav jäik profiil tagab uste kasutusel vastupidavuse ja ohutuse.

Meie juures saate valida uksesüsteeme igale maitsele: lükanduksed nähtamatute juhikutega, rippuksed alumise juhikuta, voltuksed, pööninguksed ja pöörlevad uksed. Terasest või alumiiniumist valmistatud uksed on mitte ainult praktilised ja vastupidavad, vaid ka elegantsed ja ilusad.

Eriti populaarsed uksed on värvilisest ja mattklaasist, toonitud peeglist ja mööblikangast, mis sobivad teie pehme mööbli tooniga. Uksed, mis on tehtud heledast peeglist või melamiinplaadist näevad sama efektsed välja ja on sama praktilised.

Lükanduksi võib teha kombineerituna kahest või enamast osast, valides profiili, klaasi, plaadi, plastiku ja muude materjalide värvi. Tänu oma lakoonilisusele, meie uksed sobivad igasse interjööri - lihtsatest eksklusiivseteni.


Liuguste konstruktsioon – ukseraami ja kapi tasandil liikumist võimaldava rullikumehhanismi jaoks on kasutatud metallprofiili. Profiili valik määrab suuresti liuguste kasutusaja ja -lihtsuse, seetõttu on oluline ukseprofiili valiku üle hoolikalt järele mõelda.

Meie kataloog sisaldab laia valikut kvaliteetseid liugsüsteeme, kuid ka kõiki vajalikke materjale liuguste valmistamiseks.

Liuguste hind sõltub konstruktsiooni suurusest ja kasutatud materjalidest. Võtke meiega ühendust ja leiame teie jaoks parima lahenduse!