Frosted glass – VENTEX

Mida unikaalsem toode on, seda hinnatum see on. Klaas sobib ideaalselt eriliste sisustuselementide loomiseks. Matistatud klaasid ja peeglid sobivad hästi nii moodsa kui ka klassikalise kujundusega ruumidesse.


Klaasi või peegli keemiline mateerimine kujutab endast mustri pealekandmist matistatavale materjalile, mille tulemusena osa pinnast matistatakse osa mitte - tulemuseks on kaunid mustrid, mille pind ei kulu, ei kaota kuju ega tuhmu ajaga.

Keemiline matistamine ei ole võrreldav teiste analoogsete meetoditega. Mattpind on täiesti ühtlane, isegi kõige peenemad jooned ja nurgad on alati puhtalt väljajoonistunud. Selliselt töödeldud pinda on lihtne puhastada. Antud hetkel on see kõige kvaliteetsem meetod stiilsete pindade toomiseks interjööri.

Matistatuid klaaside ja peeglite näidispildid leiate meie kataloogist, kus on esitatud enam kui 2000 kujundust. Fotod juba teostatud töödest leiate meie galeriist. Kasutada saab ka teie oma loodud ideid, millest aitame kujundada sobiva mustrilahenduse.

Kataloogid

Kataloog 1

Kataloog 2

Kataloog 3

Kataloog 4

Kataloog 5