Acrylic plate – VENTEX

Akrüül on mööblipindade valmistamisel üks tänapäevaseid ja populaarsemaid materjale tänu selle hoolduslihtsusele ja vastupidavusele. Akrüülfassaadid tõmbavad ligi väga ereda säraga, mida ei ole võimalik võrrelda särava kilega saavutatava efektiga.

Akrüülplaadist valmistatud riidekapid lisavad igasse tuppa sära ja tänapäevasust. Särav pind mängib loodusliku ja kunstliku valgusega. Rohke säraga viimistlus pakub imelist läiget – ükski muu materjal ei ole suuteline samade omaduste pakkumiseks.

Akrüülplaadist riidekapid on ideaalsed nende jaoks, kes soovivad oma interjööri minimalismi ja tänapäevasust. Sellised mööblitooted sobivad harmooniliselt high-tech tuppa. Me pakume suurt hulka kombinatsioone, mille juures on võimalik valida laia valiku rohke säraga akrüülviimistluste vahel.

Võtke meiega ühendust ja me pakume teile abi oma toa disainimisel ning stiilse ja elegantse valiku tegemisel, mis kunagi stiilist ei kao!

Peamised eelised

  • Kahjutus. Akrüülmaterjal ei sisalda ühtegi volatiilset komponenti, mis võib aurustumise kaudu õhku sattuda, see on inimtervise jaoks ohutu.
  • Tugevus ja vastupidavus. Akrüülpindadega mööbel on uskumatult tugev ja erisuguste väliste mõjude suhtes vastupidav, see vähendab pinna lagunemise ohu nullini.
  • Lai värvitoonide valik. Disainlahenduse valimisel ei ole teie kujutusvõimele piire seatud!
  • Antistaatilised omadused. Säravatele pindadele ei kogune tolmu.
  • Niiskuskindlus. Akrüülmaterjal on suuteline pikka aega vastu pidama kõrgele niiskustasemele, seejuures ei esine materjali juures kahjustusi.
  • Pikk kasutusiga. Pika kasutusaja jooksul ei kaota pinnad oma ilu, nende pindade värv ei tuhmu ega muutu küllastunuks.

Pinnahooldus

  • Lugupidav suhtumine. Akrüülpindadele jäävad jäljed ka kõige kergema puudutuse korral, seetõttu on tarvis regulaarset ja põhjalikku hooldust.
  • Kohane pinna töötlemine. Hoiduge agressiivsete (alkoholisisaldusega) puhastusainete kasutamisest, pinna töötlemisest vaha ja poleersegudega. Parim on kasutada seebivett ja pehmet riiet, antistaatilise toimega tooteid.
  • Erisegu kasutamine. Sellise segu kasutamine kord poole aasta jooksul pakub materjalile vastupidavat kaitset toote kasutamise ajal tekkida võivate väikeste kriimude vastu.

Esitletud toodete värvitoonid võivad tegelikest mõnevõrra erineda, kuna värvid on monitori ekraanil reprodutseeritud. Kaupade kättesaadavust on võimalik kontrollida meie konsultantide käest.