AvalehtKöögidGarderoobidLiuguksedMatistatud klaasFotoprintGaleriiKontaktValmis mööbel
 
 

Terassüsteemid

 

Terasprofiili välisilme, kuju ja värvus vastavad tänapäeva ruumikujunduse tendentsile. Stiilikus ja hea värvivalik teeb profiili Komandor väga populaarseks. Firma Komandor põhitoodanguks on terasprofiilid, mistõttu ettevõte pöörab teravdatud tähelepanu terase kvaliteedile ja tootmistehnoloogiale.

Terasprofiili toodetakse väga hea kvaliteediga teraslindist, mis roostetamise kaitseks enne tsingitakse ja seejärel mitu korda lakitakse. Rööpaprofiili ülemine kiht on kaetud PVH või polüesterlaki kihiga, mis annab sellele ilusa ja kordumatu välisilme.
 
Kasutatud materjalide ja lakkide kvaliteet annab tunnistust sellest, et linti saab mehaaniliselt profileerida, painutada ja pöörata, kusjuures pole karta ei pragude tekkimist ega laki mahatulekut protsessi käigus. Komandor toodab üht värvi profiile, nii ülemisi kui ka alumisi. Üksnes terasprofiilist Komandor abil võib teha ühest tükist kapi laiusega 5500 mm!

Antud joonisel on hästi näha katte pealekandmise tehnoloogia:

 Lükanduste mehhanismid

Komandori süsteemide eeliseks on eelkõige liikuvmehhanismid. Võime Teile veendunult kinnitada, et neile pole võrdset! Komandori liikuvmehhanismide tehnoloogia on patenditud, mis välistab samaväärse kvaliteediga toote valmistamise. Mehhanismid on testitud – on tehtud üle 100 000 katse. Keskmiselt avab inimene kapi uksi 2000 korda aastas, st 100 000 liigutust vastab uste aktiivse ekspluateerimise 50 aastale.

Mehhanismid on kulumiskindlast plastist, alumine rull-laager on suletud, kusjuures spetsiaalse määrde kogusest peab jätkuma kogu kasutuseajaks. Mehhanismid ei lase tolmul sisse tungida. Kõik see teeb need erakordselt vastupidavaks, võimaldades kasutada väga raskeid uksetäiteid. Iga rullike kannatab välja koormuse kuni 25 kg.

Rullikmehhanism on tehtud libisemiskindlana (anti jump). Seetõttu liiguvad uksed vabalt ega hüppa soontest välja. Alumine konstruktsioon on tugev ja sujuv, kusjuures seal on kolmesentimeetrine reguleerimisvaru, mis aitab kompenseerida põranda ja seinte suuri ebatasasusi.

 


UUDIS!

Üksnes Komandor terassüsteemil on ühendatud H–kujuline profiil kombineeritud uste valmistamiseks.


H-kujuline terasprofiil laiendab tunduvalt Komandor terassüsteemide võimalusi, aitab kvaliteetselt ühendada eri värvigamma ja faktuuri, ning isegi eri paksusega materjali ukse ühel poolel. Nii võib saada väga huvitava ja omapärase lahenduse.

Profiili ergonoomiline kuju ja moodne värvivalik, samuti kvaliteetsed siseviimistlusmaterjalid – kõik see võimaldab valmistada ilusaid, täiuslikke, praktilisi ja vastupidavaid lükanduksi.

Komandori süsteemi mehhanismide ja profiili väga hea kvaliteet garanteerib lükanduste pika eluea.  Tellimuse esitamiseks täida allolev vorm:
   
  * tärniga väljad on kohustuslikud
   
  Lisainfo saamiseks võid võtta ühendust meie töötajatega:
  Tallinn - Sikupilli
  Tartu mnt 87
  E-P 10-21
  Tel.: +372 5553 9993
  E-post: sikupilli@ventex.ee
  Tallinn - Euromekka
  Punane 52
  E-L 10-19
  P 10-17
  Tel: +372 5373 6181
  E-post: lasnamae@ventex.ee
  Tallinn - Mustikas (Prisma)
  A.H.Taamsaare tee 116
  E-R 10.30-20
  L-P 11-18
  Tel: +372 5553 9996
  E-post: mustamae@ventex.ee
  Pärnu - Suurejõe Selver
  Suur-Jõe 57
  E-R 10-17 L 10-15
  Tel: +372 5807 0807
  E-post: parnu@ventex.ee
    
   
   
   Ventex Grupp OÜ › E-post: info@ventex.ee › Reg.nr: 10824989 › KMKR nr: EE100735071