AvalehtKöögidGarderoobidLiuguksedMatistatud klaasFotoprintGaleriiKontaktValmis mööbel
 
 

 

Tallinn

Euromekka Kaubanduskeskus:
Punane 52
E-L 10-19 

P 10 - 17
Mob. +372 5373 6181
Valentina Branovets
Müügikonsultant
E-post:
Valentina@ventex.ee

Euromekka Kaubanduskeskus:
Punane 52

E-L 10-19 
P 10 - 17
Mob. +372 5373 6181 
Irina Bogomol
Müügikonsultant
E-post: Irina@ventex.ee

Mustikas keskus (Prisma):
A.H.Taamsaare tee 116

E-R 10.30-20.00 
L-P 10.30-18.00
Mob. +372 5553 9996
Oksana Bolotskihh
Disainer-konsultant
E-post:
corian.ee@gmail.com

Mustikas keskus (Prisma):
A.H.Taamsaare tee 116

E-R 10.30-20.00 
L-P 10.30-18.00
Mob. +372 5553 9996
Arina Bolotskihh
Müügikonsultant
E-post: arina@ventex.ee

 

Sikupilli  Kaubanduskeskus:
Tartu mnt 87
E-P 10.00-21.00

Mob. +372 5553 9993
Kristina Volkodavova

Müügikonsultant
E-post: kristina@ventex.ee

Sikupilli  Kaubanduskeskus:
Tartu mnt 87
E-P 10.00-21.00

Mob. +372 5553 9993
Olga Serebrennikova

Müügikonsultant
E-post: olga.serebrennikova@ventex.ee

Pärnu

Suurejõe Selver
Suur-Jõe 57
E-T, N-R 10-17
K 10-18 L 10-14
Mob.: +372 5807 0807
Müügikonsultant
Anu Leilop
E-post: parnu@ventex.ee


 

 





    Tellimuse esitamiseks täida allolev vorm:
     
    * tärniga väljad on kohustuslikud
     
    Lisainfo saamiseks võid võtta ühendust meie töötajatega:
    Tallinn - Sikupilli
    Tartu mnt 87
    E-P 10-21
    Tel.: +372 5553 9993
    E-post: sikupilli@ventex.ee
    Tallinn - Euromekka
    Punane 52
    E-L 10-19
    P 10-17
    Tel: +372 5373 6181
    E-post: lasnamae@ventex.ee
    Tallinn - Mustikas (Prisma)
    A.H.Taamsaare tee 116
    E-R 10.30-20
    L-P 11-18
    Tel: +372 5553 9996
    E-post: mustamae@ventex.ee
    Pärnu - Suurejõe Selver
    Suur-Jõe 57
    E-R 10-17 L 10-15
    Tel: +372 5807 0807
    E-post: parnu@ventex.ee
      
     
     
     Ventex Grupp OÜ › E-post: info@ventex.ee › Reg.nr: 10824989 › KMKR nr: EE100735071